Zjednoczone Chóry Gospel:

Camino

Chór Gospel Alwernia

Chór Gospel Mszana Dolna

DeocentriCity

Faceci w Czerni

GospelSenior

Gospel Voice

Grodzka Gospel

Joyful Voice

Kraków Gospel Choir

Mistral Gospel Choir

Młodzieżowy Chór Gospel

Saltrom Gospel Choir

Sądecki Chór Gospel

Soul’n’Voices

Tarnowski Chór Gos.pl

Anna Madej – wokalistka, dyrygentka, kompozytorka, pedagog, liderka zespołu Play&Pray. Absolwentka wokalistyki jazzowej na Uniwersytecie Zielonogórskim, wydziału jazzu katowickiej Akademii Muzycznej oraz Edukacji Muzycznej w zakresie śpiewu estradowego na UJK w Kielcach. Instruktorka krakowskiej Szkółki TGD i dyrygentka dwóch krakowskich chórów: Gospel Voice i Grodzka Gospel Choir. Prowadzi warsztaty gospel i warsztaty muzyczne dla solistów i chórów w Polsce i za granicą. W czerwcu 2018 roku miała premierę debiutancka płyta „Królestwo” zespołu Play&Pray, na której można znaleźć kilka jej autorskich kompozycji i we wszystkich utworach usłyszeć solowy głos. Od wielu lat jej pasją jest śpiew i harmonia, którą tworzą łączące się ze sobą głosy. Uwielbia pracę z drugim człowiekiem i moment, kiedy pomaga mu odnaleźć jego własne, wyjątkowe i niepowtarzalne brzmienie. Miłość do śpiewu, muzyki rozrywkowej i pedagogiki wokalnej doprowadziła do otwarcia Autorskiej Pracowni Muzycznej, którą prowadzi w rodzinnej miejscowości. Napisała utwór “My Everything”, który wykona wirtualny chór Gospel na Skałce oraz przygotowała wirtualne warsztaty dla uczestników.

Mateusz Madej – producent, gitarzysta, klawiszowiec i wokalista. Absolwent Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Bielsku-Białej oraz krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. Obecnie programista i członek kolektywu muzycznego Wynik Współpracy.

Szymon Madej – absolwent wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Członek zespołów takich jak: Aga Derlak Trio, Bartosz Dworak Quartet, Joachim Mencel Quintet, Sabina Meck Quintet, Play&Pray. Występował na jednej scenie z artystami takimi jak: Leszek Możdżer, Andy Middleton, Victor Mendoza, Rafael Alcala, Gerald T. Smith, Adam Sztaba, Piotr Baron. W swoim dorobku ma wiele nagród w konkursach i na festiwalach muzycznych. Udziela się również jako muzyk sesyjny, mając na koncie ponad 30 nagranych płyt.

Paweł Seweryn – pianista, akompaniator, aranżer. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Od 12 lat pracuje w przedszkolu,
prowadząc zajęcia muzyczne z dziećmi. Od wielu lat związany z Kraków Gospel Choir oraz zespołem wokalnym DeocentriCity. Gra podczas warsztatów gospel organizowanych na terenie całej Polski.